hakkımızda

2019'dan beri özenle...

İZEN YAPI güçlü iş ortaklıkları ve tanınmış referansları ile kârı,zararı,başarıyı ve hatayı paylaşarak sektör de lider konuma gelip hizmet ağını genişletmeyi kendine ilke haline getirmiştir. Dinamizm ve güven politikasını ön planda tutarak maksimum verim ile sürekli gelişimini sürdürmektedir.

2019 Yılında serbest çalışma odaklı olarak başlayan danışmanlık ve mühendislik hizmetleri, 2021 yılında İZEN YAPI ünvanını alarak yeni bir kimlik kazanmış, mesleki ve uygulama tecrübesini genç,dinamik ve eğitimli kadrosuyla birleştirerek, projelerinde azami etik,kalite ve güven asgari süre ve maliyet politikasıyla sektörde yoluna yükselerek ve sağlam adımlarla devam etmektedir.

Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz…

Mehmet Can ÇADIR

İnşaat Mühendisi

Misyon

Değişen sektör beklentilerine hızlı yanıt vererek gereken iyileştirmeleri kısa süre içerisinde gerçekleştirmek ve faaliyetlerimizin etkinliğinin sürmesini sağlamak, Kaliteli hizmet sunabilmenin sadece bizim kalitemiz ile sınırlı olmayacağını biliyor ve kaliteli hizmet sunabilmek için tedarikçi ve taşeronlarımızın da kalitelerini yükseltmeyi amaç ediniyoruz.

Vizyon

Müşteri ve çalışanlarına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, ürün ve hizmet çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum olmak.

Değerler