Hakkımızda

İzen Yapı olarak kurulduğumuz günden bu yana bir çok projeye imza attık her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam etmekteyiz.

Facebook

Facebook'ta bizi takip edin.

Twitter

Twitter hesabımıza bekleriz.

İnstagram

İnstagram.

Hikayemiz

2019 Yılında serbest çalışma odaklı olarak başlayan danışmanlık ve mühendislik hizmetleri, 2021 yılında İZEN YAPI ünvanını alarak yeni bir kimlik kazanmış, mesleki ve uygulama tecrübesini genç,dinamik ve eğitimli kadrosuyla birleştirerek, projelerinde azami etik,kalite ve güven asgari süre ve maliyet politikasıyla sektörde yoluna yükselerek ve sağlam adımlarla devam etmektedir.

İZEN YAPI güçlü iş ortaklıkları ve tanınmış referansları ile karı,zararı,başarıyı ve hatayı paylaşarak sektör de lider konuma gelip hizmet ağını genişletmeyi kendine ilke haline getirmiştir. Dinamizm ve güven politikasını ön planda tutarak maksimum verim ile sürekli gelişimini sürdürmektedir.

Yaptığımız ve tasarladığımız projelerin modern yapısı ve mimari anlayışı ile statik ve mimariyi tam olarak birleştirmiş bulunuyor ve projelerimizin tamamında iç tasarımın yanında inşaat fonksiyonelliğinin de bulunuyor olması kalite odaklı duyarlılığımızın en büyük kanıtıdır. Müşterilerimizden almış olduğumuz güven ile her geçen gün daha büyük projelere imza atabiliyoruz. Üstelik imza attığımız projeler de kullanmış olduğumuz tüm ürünlerin gerek mimari tasarım açısından gerekse üretiminin kalitesi bakımından uluslararası standartlara uygun olmasına özen gösteriyoruz. Müşterilerimizin kalite odaklarını baz alarak hizmet, beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verecek olan tüm düzenlemeleri gerektiği şekilde gerçekleştiriyoruz. İzen Yapı olarak odak noktamız olan ilke ve amaçlarımız:Değişen müşteri beklentilerine hızlı yanıt vererek gereken iyileştirmeleri kısa süre içerisinde gerçekleştirmek ve faaliyetlerimizin etkinliğinin sürmesini sağlamak, Kaliteli hizmet sunabilmenin sadece bizim kalitemiz ile sınırlı olmayacağını biliyor ve kaliteli hizmet sunabilmek için tedarikçi ve taşeronlarımızın da kalitelerini yükseltmeyi amaç ediniyoruz.