Faaliyet Alanları

Mühendislik Hizmetleri

Yenilikçi bakış açımız ve dünya standartlarındaki hizmet kalitemizi farklı branşların arasındaki dengeyi sağlayarak en uygun optimizasyonu mühendislik hizmetlerimizde sizlere sunuyoruz.

Mimari Tasarım ve Projelendirme

Tecrübeli ve dinamik ekibimiz ile istenilen standartlar doğrultusunda uygulanabilirliği esas alarak projelerimizi oluşturuyoruz.

Tadilat ve Dekorasyon

Mühendislik ve Projelendirme hizmetlerimizin yanında oluşturduğumuz projeleri veya oluşturulmuş projeleri İZEN YAPI farkı ile hayata geçiriyoruz. 

Peyzaj ve Altyapı İmalatları

Peyzaj çalışmalarımızda yaşanabilirlik ve çevresel sürdürülebilirlik politikalarını esas alarak yaşam alanlarınıza değer katmayı hedefliyoruz.

Taahhüt İşleri

Özel, Tüzel ve Devlet işlerinde ekonomik ve kalite esaslı şirket politikamızla inşaat sektörünün bir çok alanında taahhüt imalatlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Optik Dekorasyon

Özel çalışma alanlarımızdan biri olan Optik Dekorasyon tecrübeli olduğumuz ve müşterilerimize anahtar teslim projeler yaptığımız bir faaliyet alanımızdır. 

Proje Aşamaları

1) Tasarım

İç ve Dış Mekan Tasarımlarında konsept ve müşteriye özel tarzlarda tasarımlar yapmak büyük önem arz etmektedir. Müşterinin ne istediğini ve neler hayata geçirebileceğimizi aktarmak projelerimizin ilk ve önemli aşamasını oluşturmaktadır.

2) Projelendirme Safhası

Müşteri odaklı yapılan Taslak Proje ve Kesin Proje çizimlerinin ardından her detay hayata geçirilmek üzere imalat planına alınmaktadır. Üç Boyutlu Modellemeler ile realistik görseller elde edilmekte ve imal edilecek projenin tüm detayları bu aşamada müşterilerimize aktarılmaktadır. 

3) İmalat ve Uygulama

Bu aşamada belirlenen hedefler ve tasarlanan projeler doğrultusunda gerekli planlar yapılmakta ve alternatifler oluşturulmaktadır. Müşteriden alınan kıstaslar ve müşteri odaklı çizilen özel projeler doğrultusunda imalat ekibiyle gerekli yol haritası belirlenmektedir. 

4) Proje Yönetimi

Son aşama olan ve proje yönetimi tüm projelendirme aşamalarının uygulamaya aktarıldığı oldukça önemli bir aşamadır. Çünkü kalite,zaman ve bütçe hedeflerin de başarıya ulaşabilmek adına dikkatli yönetilmesi gereken bir basamaktır.